Podmínky užívání


Vítáme Vás! Používání stránek www.najdicenu.cz souhlasíte s následujícími podmínkami.

Zodpovědnost za obsah

Obsah stránek je generovaný. Z tohoto důvodu www.najdicenu.cz (dále NajdiCenu.cz) nepřebírá zodpovědnost za jejich obsah, také za obsah stránek, na které se dá dostat přes odkazy zobrazené při procházení kategorií anebo odkazy zobrazené jako výsledek vyhledávání. Všechny tyto odkazy jsou generované automatickým procesem, tento proces je ovlivněný lidským faktorem jen ve výjimečných případech.

Zobrazený obsah je obsahem jiných webových stránek (dále původní stránky) a NajdiCenu.cz ho uveřejňují na základě písemného souhlasu provozovatele původních stránek, a nebo na základě toho, že provozovatel původních stránek takový souhlas nevyžaduje a neomezuje použití obsahu.

Ceny výrobků není možné považovat za závazné. Všechny informace o produktech jsou jen informačního charakteru. Pro získání přesných informací je potřebné navštívit původní stránky.

Stránky mohou být někdy z různých důvodů nedostupné. Používání stránek je dobrovolné. NajdiCenu.cz nepřebírá žádnou zodpovědnost za škody způsobené jejích používáním.

Převzetí obsahu

Když chce uživatel použít odkaz (link) na webové stránky NajdiCenu.cz, může odkázat jen na úvodní domovskou schránku(homepage).

Ja zakázáno vkládat webové (internetové) stránky NajdiCenu.cz do rámce (frame) jiných webových stránek.

Použití

Služba slouží uživatelům na vyhledávání cen produktů v internetových obchodech.

Není dovolené používat software generující automatické dotazy, jako software generující dotazy, s cílem omezení, zpomalení a nebo jiného poškození systému.

Změna podmínek používání

Podmínky používání můžou být změněné, bez předcházejícího informování uživatelů.